top of page

Ми вчимо вчитися!

Місія школи - створити освітній простір, який максимально розкриє навчальний потенціал дитини, навчить критичному мисленню, вмінню легко вирішувати проблеми й стане платформою для творчого і особистісного розвитку.

proschool2020.jpg

Кожен день - новий крок до вдосконалення!

В нашій школі діти набувають навик самостійно  пізнавати навколишній світ. Ми створюємо фундамент для майбутнього навчання впродовж життя. Life long learning.

gl2020.jpg

Вчимо діяти

Ми підтримуємо бажання дітей  діяти і творити. Працювати в різних соціальних умовах, проявляти незалежність, самостійність у своїх думках, особисту відповідальність.

vchymo_diyaty.jpg

Жити в гармонії з собою

Дитина, яка росте, навчаючись розуміти свої почуття, озброєна найсильнішими знаннями.

Поряд з навчанням соціальних навичок і понять добра і зла , ми навчаємо дітей відчувати себе в гармонії із самою собою, прислухатись до своїх почуттів, розуміти веління серця і вміти розшифровувати свій стан і причинно-наслідковий зв'язок з тим, що його викликало.

krug3.jpg

Працювати в команді

Тільки працюючи в команді можна отримати більше можливостей, знань,  ніж кожному поодинці.

Ми вчимо жити і діяти разом, створювати і реалізовувати спільні проекти, об'єднуватися навколо спільної мети.

IMG_4213.HEIC

Високі академічні стандарти

Інтерактивне навчання

Академічна програма в Приватному закладі освіти "МудрАнгелики" направлена на розкриття потенціалу і особистісний розвиток всіх учнів. Наші педагоги підходять до навчання творчо, зі знанням психології сучасного учня та новітніх методик.


Завдяки невеликим за кількістю учнів класам і талановитим педагогам, в нашій школі кожен учень максимально задіяний у навчальний процес та отримує індивідуальну допомогу і підтримку.

IMG_1601.JPG

STREAM-інноваційна методика

STREAM = Science, Technology, Reading + Writing, Engineering, Arts and Mathematics — акронім слів — природничі науки, технологія, читання + письмо, інжинірінг, мистецтво, математика.

Саме ці напрями лежать в основі даної методики освіти. При цьому дані дисципліни вивчаються не окремо, як ми звикли, а у комплексі. Велике значення грає практичне застосування отриманих знань. Дитина не просто знайомиться з новими напрямами розвитку точних наук та інженерії, а вчиться реалізовувати вивчене на практиці. Учні отримують практичні навички, які можуть зробити  життя простіше.

IMG_6718.HEIC

Посилене вивчення англійської мови

Knowledge of languages is the doorway to wisdom. Roger Bacon

В нашій школі іноземні мови викладають вчителі з вищою філологічною освітою, які постійно працюють над своїм розвитком і обожнюють свою справу. Заняття з англійської проходять чотири рази на тиждень. Застосовуються підручники для поглибленого вивчення англійської мови. Двічі на тиждень - іспанська мова.

В навчальному процесі активно використовуються різноманітні методики, серед яких велику увагу приділяють бінарним урокам, які допомагають нашим учням комплексно пізнавати тему заняття. Сучасно обладнані класи дозволяють застосовувати всі необхідні технології, щоб зробити урок цікавим та корисним водночас. В період літа - мовні табори з носіями мови

IMG_6016.JPG
bottom of page