top of page

Участь у марафоні імені Петра Яцика

  • 7 квіт. 2021 р.
  • Читати 1 хв

Карантин вніс корективи в усі сфери життя і проведення абсолютно всіх освітніх конкурсів, змагань чи заходів. Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика не став виключенням і проходив дистанційно, в чотири етапи, на освітній платформі HUMAN та охопив рекордну кількість - понад 25 тисяч учнів з усіх куточків України.

Ми пишаємось нашими мудрАнгелятами, що самостійно виявили бажання прийняти участь у марафоні, власними силами здолали всі етапи і посіли такі визначні та значущі місця!

Вітаємо – - Пащенко Іллю з зайнятим 7-им місцем серед учнів 3іх класів; - Черненок Аріну з зайнятим 9-им місцем серед учнів 4их класів; - Петренко Єлизавету з зайнятим 12им місцем серед учнів 9их класів; - Рябця Кирила з зайнятим 17им місцем серед учнів 6их класів; - та Орел Марію, що посіла 61 місце також серед 6их класів








 
 
 

Останні пости

Дивитися всі
Дошкільнятам — смачно!

Ось так 0-б розсекретили, що в нас у їдальні смачно готують 😋 Мотивація у вихованців досить різноманітна, а мотивація у батьків — це безпека та турбота про дітей. Садочок «Мудрангелики» закривають кл

 
 

Коментарі


Коментування цього посту більше не доступне. Зверніться до власника сайту, щоб дізнатися більше.

Підписатись

+38 095 033 99 99

4, вулиця Князя Чорного
Чернігів, 14000
Україна

  • Instagram Social Иконка
  • Facebook Социальной Иконка
  • YouTube Социальные Иконка

© 2025 Приватний заклад освіти "МудрАнгелики" Proudly created with Wix.com

bottom of page