top of page

Тьютор - друг, порадник, наставник?

Ми неодноразово розповідали, що в нашій школі в кожному класі працює тьютор, але питання – хто ж він такий і чим займається, задається і досі.


Якщо ви думаєте, що тьютор – це вчитель, то ви помиляєтесь. Адже головна задача для вчителя — наповнити дітей знаннями, вміннями та навичками. Тьютор діє інакше.


Він насамперед стає другом і порадником, визначає інтереси та здібності кожного учня, допомагає скласти індивідуальний маршрут розвитку і швидко та ефективно просуватися вперед.


У тьютора немає універсальної стратегії – прокладеної дороги, якою діти йдуть «строєм» – один за одним. Кожна дитина — унікальний і самостійний мандрівник, тож лише вона «знає», що їй до душі, а наша місія – повна реалізація її потенціалу.


Проєктна робота – невід’ємна частина шкільного життя. І саме тьютор допомагає дітям визначити свої сильні сторони та реалізувати їх в повному обсязі. По-справжньому дізнатись сфери, які цікавлять учнів, дослідити їх та поринути разом з ними в світ досліджень, творчості чи науки – це вже інший рівень тьюторингу.


Тьютор - це людина, яка складні речі робить простими, буденні - цікавими, нудні – веселими, створює комфортну атмосферу та незабутні моменти класу.

Тож хто такий тьютор - вчитель, психолог чи наставник вирішувати вам. Ми ж в цей час прагнемо стати для дітей мотивацією та підтримкою в шляху до пізнання себе та світу!


12 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page