top of page

Спорт - запорука здоров'я

Сучасні діти, на жаль, все більше часу проводять разом з ґаджетами, аніж на спортивних майданчикахТа є декілька простих способів, які допоможуть заохотити дитину займатися спортом та власним фізичним розвитком.


• Дітям потрібен приклад! Варто пам’ятати, що діти багато повторяють за батьками,вчителями, однолітками, тому легка пробіжка, вправи, руханка чи спільна гра у футбол стануть хорошим стартом для великих спортивних зрушень.

• Можна почати заняття спортом у формі гри, щоб викликати якомога більше асоціативних позитивних емоцій. Але тут потрібно залучити максимум фантазії та творчого натхнення, щоб дитина зацікавилась по-справжньому та почала займатися.

• У якості мотивації до руху можна спробувати певні подарунки чи заохочення, але незначущі, бо в майбутньому дитина тільки й буде чекати призу, не маючи внутрішньої мотивації.

• Запишіть дитину на спортивний гурток, секцію, відвідайте стадіон, спортивні майданчики. Знайомте дітей з біографіями та досягненнями відомих спортсменів, визначних особистостей в світі спорту. Це надихне та мотивує їх на власні звершення.

• Розповідайте про користь спорту. Про те, якими вони можуть стати, якщо будуть тренуватись та вести здоровий спортивний спосіб життя.

• Грати на рахунок та визначати переможця чи переможців зовсім необов’язково. Спочатку потрібно, щоб дитина отримувала задоволення від занять спортом, а жага до перемоги – це вже другорядне бажання.


Займайтесь спортом, надихайте інших та будьте здорові, як наші мудрАнгелики.


8 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Kommentare


Die Kommentarfunktion wurde abgeschaltet.
bottom of page