top of page

Відвідайте нашу школу за допомогою 3D онлайн-туру!

Введення обмежувальних заходів, карантину та переведення освітнього процесу в режим онлайн – все це стало головними несподіванками весни 2020 року.

Всім довелось скасувати чи перенести всі свої плани та пристосовуватись до нових форм існування в умовах сьогоднішнього дня.

Дистанційне навчання в приватній школі «МудрАнгелики» відкриває нові можливості для освоєння та використання освітніх платформ. Весь педагогічний колектив користується новим досвідом з точки зору професійного розвитку і вважає це додатковим поштовхом іти в ногу з часом. А учням дистанційне навчання дало можливість розкритися по-новому – на повну проявити креативність та творчість і показати свою обізнаність у інформаційних технологіях.

Приватна школа «МудрАнгелики» завжди відкрита для всього нового, відкрита для всіх своїх мудрангелят та майбутніх учнів – зараз дуже легко відвідати нашу школу за допомогою 3D онлайн-туру - нової функції, розробленої для того, щоб поблукати рідними стінами або нарешті навідатись в гості тому, хто довго до нас збирався! А якщо Ви плануєте вступити до нашої школи, то можете вже зараз заповнити заяву для вступу на нашому сайті.

Ми залишаємось онлайн, готові до спілкування, до нових звершень та прийому нових учнів.
81 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Kommentarer


Kommentarsfunktionen har stängts av.
bottom of page