top of page

Бути мудрАнгеликом – це завжди бути на крок попереду

Практично промайнув перший місяць літа, а ми вже сумуємо за нашими ангеликами і будуємо плани на вересень.


Перед тим, як обрати школу для своєї дитини, необхідно враховувати головні відмінності одного навчального закладу від іншого.


В Приватній школі «МудрАнгелики» кожна дитина навчається за програмою, розробленою з урахуванням її талантів і особливостей!


Оскільки зараз дуже актуальне питання вступу в закордонні вузи, тому велика увага приділяється вивченню мов, аби діти відчували себе комфортно в мультимовному середовищі.


Крім основних предметів, в школі є велика кількість додаткових курсів та клубів – завдяки цьому діти вчаться самостійно приймати рішення, розкривають таланти і розвивають навички, які знадобляться в світі майбутнього. Головне – отримують від навчання задоволення.


За кожним класом закріплений тьютор, завдання якого – підтримати починання дитини і допомогти не зійти зі своєї траєкторії розвитку.


Кожен вчитель – новатор, вони постійно вчаться і кожен урок прагнуть зробити захоплюючим. Навчальні процеси в школі побудовані на сучасних підходах та включають багато практики. Застосовується метод інтегрованого навчання, коли одну тему, науковий процес або явище розглядають в розрізі декількох предметів. У початковій школі діти вчаться за методом "хвильового занурення" - протягом місяця досліджують конкретну тему через призму кожної дисципліни.


Окрім домашніх завдань, учні працюють над проєктами. Наприклад, проєкт з переробки пластику, план очищення океанів або соціальний проект допомоги тваринам.


Головна мета «МудрАнгеликів» - навчити вчитися, розкрити потенціал дитини на повну, виховати особистість, яка вміє знаходити креативні рішення та нестандартно мислити.


Бути мудрАнгеликом – це завжди бути на крок попереду і отримувати максимум можливостей щодня!
34 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page