top of page

Благодійна акція «Я – твій таємний друг»

У щоденному шаленому ритмі ми не завжди знаходимо час на добрі справи, а от напередодні новорічних свят і настає ця мить, коли варто зупинитися та відчути, що маленькі прояви доброти значно важливіші за великі наміри!


Саме тому, Приватний заклад освіти «МудрАнгелики» традиційно до Дня Святого Миколая, розпочинає благодійну акцію «Я – твій таємний друг» для дітей – вихованців Удайцівського навчально-реабілітаційного центру.


Зимовий період – найулюбленіший час для більшості дітей, бо саме взимку всі чекають на дива! Але ми повинні розуміти, що є ті, хто у цей святковий час потребує підтримки та уваги набагато більше за інших! Діти, які опинилися у складних життєвих умовах, діти, яким не пощастило відчути любов та родинне тепло, діти з особливими потребами чекають на Святого Миколая.


Наша спільна підтримка подарує їм тепло та турботу цієї зими! Тож наші учні стають маленькими помічниками Святого Миколая і з початком грудня вже починають писати дружні листи-привітання для своїх однолітків та готують подаруночки, якими підтримають, зігріють та нагадають про те, що дива трапляються!


Ми дуже дякуємо нашим учням і батькам за небайдужість та чуйність в цей скрутний та непростий час.


1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page