Високі академічні стандарти

Інтерактивне навчання

vis-stndart2020.jpg

Академічна програма в Приватній школі "МудрАнгелики"» направлена на розкриття потенціалу і особистісний розвиток всіх учнів. Наші педагоги підходять до навчання творчо, зі знанням психології сучасного учня та новітніх методик.
Завдяки невеликим за кількістю учнів класам і талановитим педагогам, в нашій школі кожен учень максимально задіяний у навчальний процес та отримує індивідуальну допомогу і підтримку

Приватна школа "МудрАнгелики"

1599222616125286.jpg
7614e043-c4a8-47c3-83bb-77476df05bd4.jpg

STREAM-інноваційна методика

STREAM = Science, Technology, Reading + Writing, Engineering, Arts and Mathematics — акронім слів — природничі науки, технологія,читання + письмо, інжинірінг, мистецтво, математика.

Саме ці напрями лежать в основі даної методики освіти. При цьому дані дисципліни вивчаються не окремо, як ми звикли, а у комплексі. Велике значення грає практичне застосування отриманих знань. Дитина не просто знайомиться з новими напрямами розвитку точних наук та інженерії, а вчиться реалізовувати вивчене на практиці. Учні отримують практичні навички, які можуть зробити  життя простіше.

Посилене вивчення англійської мови

Knowledge of languages is the doorway to wisdom.

Roger Bacon

В нашій школі іноземні мови викладають вчителі з вищою філологічною освітою, які постійно працюють над своїм розвитком і обожнюють свою справу. Заняття з англійської проходять чотири рази на тиждень. Застосовуються підручники для поглибленого вивчення англійської мови. Двічі на тиждень - іспанська мова.

В навчальному процесі активно використовуються різноманітні методики, серед яких велику увагу приділяють бінарним урокам, які допомагають нашим учням комплексно пізнавати тему заняття. Сучасно обладнані класи дозволяють застосовувати всі необхідні технології, щоб зробити урок цікавим та корисним водночас. В період літа - мовні табори з носіями мови

DSC03409.JPG

Шахи

Урок шахів + шаховий гурток

Шахи - концентрація уваги, тренування пам'яті, розвиток логічного і абстрактного мислення, стратегії і відповідальності, загартовування характеру.

feb1c6be-c3b7-4c38-a6c8-d6599f116362.jpg

Фінансова грамотність

Ми бачимо своїх учнів успішними, 

 щасливими і фінансово незалежними, тому і вчимо їх грамотно поводитись з грошима

 Навіщо придумали гроші? Де їх взяти?

— А як люди жили до того, як з'явилися гроші?

— А як я можу мати більше грошей?

— Що таке банк? Навіщо придумали банк?

- Як створити свою справу?

Та багато інших питань на які діти шукають відповіді під час практичних занять на уроках фінансової грамотності.

Всебічний розвиток дитини

Розвиваємо і допомагаємо

DSC06117.jpg

Фізичний розвиток (дзюдо • тхеквондо • хореографія)

Для краси і здоров’я необхідні не лише освіта в галузі науки і мистецтва, а й заняття фізичними вправами, гімнастикою.
Платон

Бути здоровим не лише модно, а і просто! Систематичні заняття з тхеквондо, кунг-фу, стретчінгу, гімнастики та танців сприяють зміцненню здоров’я. 

Динамічні групові заняття дуже подобаються учням. Вони вивчають бойові мистецтва, розвивають пластику, тренують силу духу та тіло.

DSC00253 copy.jpg

Театральна студія

Театр – це найкращий засіб спілкування людей, розуміння їх сокровенних почуттів.

Найкоротший шлях емоційного розкріпачення, зняття скутості, загальмованості, відчування слова і художньої уяви - це шлях через гру, творчість, фантазування.

Все це може дати театральна діяльність.Завдяки вивченню театрального мистецтва, діти навчаються гарно та виразно розмовляти, формувати свою думку. Акторська майстерність допомагає дітям розвити комунікативні навички, що неабияк знадобиться у повсякденному житті.

1599641611540740.jpg

Графічний дизайн

It's kind of fun to do the impossible. 

Walt Disney

Курс навчить розробляти логотипи й переносити об'єкти в символи. У процесі навчання учні заглибляться в теорію кольору, навчаться їх правильно поєднувати, працювати з текстами, типографією і композицією, розберуться з завданнями лого і фірмового стилю, дізнаються про шрифтові плакати, лейбли. На кожному занятті учні будуть практикуватися з переходами, шрифтами, іконками, анімацією, щоб в кінцевому підсумку виходив красивий Лендінгем, бренд-бук та інші дизайнерські продукти. Освоюється робота з програмами Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Adobe Illustrator.

DSC01714.JPG

Робототехніка

Прогрес і розвиток людини має величезне значення для людства та суттєво залежить від винаходів.

Нікола Тесла

Заняття з Робототехніки - це основа для розвитку інженерних , програмувальних та дизайнерських здібностей.
Створюючи різноманітні конструкції, учні розвивають уяву, логічне мислення, дрібну моторику, самостійність.  Цікава гра з власними винаходами підіймає настрій кожному учаснику.